بـانـی

بـانـی یک رویداد در حوزه کارآفرینی است.

بـانـی

بـانـی یک رویداد در حوزه کارآفرینی است.

در تیرماه سال 93 رویدادی به نام استارتاپ گرایند برای اولین بار در تهران و توسط تیمی داوطلب اجرا گردید. این برنامه با مداومت در اجرای ماهانه و دوری از هر گونه تجاری سازی به سرعت تبدیل به یک برنامه آموزنده و سازنده در اکوسیستم کارآفرینی تهران و سپس سایر شهر ها مانند شیراز، اصفهان، اراک و رشت گردید.

قصه بـانـی از آنجایی آغاز شد که تیم برگزار کننده این برنامه در تهران، رشت و اراک تصمیم گرفتند دست به دست هم داده و با بومی سازی این رویداد به روشی جدید به تاثیر گذاری شان ادامه دهند.

بـانـی، تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانـیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی. این برنامه قصد دارد با برگزاری رویدادهای مرتبط به تولید محتوای ناب آموزشی به راه اندازی کسب و کار ها و استارتاپ ها کمک کرده و فضایی برای رویارویی فعالان اکوسیستم خلق کند.

آخرین مطالب

۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

طراحی لوگو

دوستان عزیز، 

همونطور که می دانید رویداد استارتاپ گرایند با تغییر نام به "بـانـی" قصد داره بزودی فعالیت خودش رو از سر بگیره و به تولید محتوای آموزشی در فضای کارآفرینی و کسب و کار ادامه بده. 

برای این تغییر نیاز به کمک برای طراحی لوگو داریم و از اونجا که بـانـی یک حرکت غیر انتفاعیه، از بین علاقمندان متخصص در زمینه گرافیک و طراحی لوگو دعوت میکنیم تا جهت حمایت از ما و اابته در صورت تمایل در کمپین طراحی لوگو برای بـانـی شرکت کنند. در این کمپین قصد داریم با جمع آوری برترین ایده های صاحب نظران طراحی، لوگو متناسب با فضای این برنامه را طراحی و انتخاب کنیم. 

برای شرکت در این کمپین طراحی لطفا از طریق ایمیل contact@baanievent.ir با ما در تماس باشید.

  • شیما شهبازی